Menú idiomas

CEP Zamakola - Juan Delmás LHI

Slogan

Planes de futuro...

  • Hasiera
  • : Irakasleak eta pertsonal ez irakasle

EGUTEGIA

mes anterior Uztaila, 2019 mes siguiente
ALASAZOSOLLI
1234567
891011121314
151617181920121
22232425262728
2930311234
  • 1: Gaurko eguna
  • 2: Jarduera
  • 3: Jai eguna
  • 4: Oporrak

IRAKASLEAK ETA PERTSONAL EZ IRAKASLE

Irakasleen zerrenda

HAUR HEZKUNTZA

  • Jaione Ruiz de Loizaga Isasi 2 Urte 1
  • Lara Calzado Mateos 2 urte2
  • Elena Arbaiza Arriola 2 Urte 3
  • Leire Cañas Olaskoaga 2 Urte
  • Itziar Martinez 2 urte Hezitzailea
  • Ana E. Ballano Ansotegi 3 Urte 1
  • Esther Berastegi Abajo 3 urte 2
  • Rebeca Alvaro Bermudez 3 Urte 3
  • Mª Amada Olivares Landajo 4 urte 1
  • Ríos López, Rosalía 4 Urte 2
  • Yvonne Palacios Linaza 4 urte 3
  • Molpeceres, Julia/ Garbizu, Oneski 5 Urte 1
  • Sánchez Barreras, Ángela 5 Urte 2
  • Irati Lizarralde Altuna 5 urte 3

LEHEN HEZKUNTZA

  • Luis Mª Ibarlucea Eguren 1m1
  • Domínguez Landeta, Concepción 1m2
  • Zabala Omagogeaskoa, Miren Zuriñe 1m3
  • M ª Carmen Valiño Mendez 2m1
  • Ainhoa Hierro Olivera 2m2
  • Olatz Malaxetxebarria Unzeta 2/3 2m3
  • Olivares Eguinoa, Irene 3m1
  • Nerea Lopez Martin 3m2
  • Ondaro Iturbe, Nieves 4m1
  • Begoña Alday Martin 4m2
  • Amaia García Zalduendo 4m3
  • Miren Izaskun Erezkano Mardaraz 5m1
  • Amaia Zengotita-Bengoa Iriondo 5m2
  • Arantza Itziar Martinez 5m3
  • Fernández San Román, Esther 6m1
  • Aitziber Otaola Aldamiz-Echevarr 6m2
  • Nerea Undabarrena de la Cotera 6m3

IRAKASLE ESPEZIALISTA

MUSIKA
Aurtenechea Lopez, Elena/ Silvia Serrano Salas
Laguntza
Muñoz Portilla, Arrate
HH eta LH laguntza
Ferrero Diez, Josune
Jantokiko arduraduna
Martínez Camarero, José Manuel
Logopeda
Alfonso Tellería, Margarita 1/2
Erlijio
Mª Teresa Vilamor Sanchez
Ingelesa
Martín Sánchez, Rosa Mª
Mª Teresa García Calvo
Juan Beldarrain Castillo
P.T.
Arroyo Irabien, Eva
Artiñano García, Anabel
Piarres Arregi Pikabea
Zigor Larreategi Barberia
P.T. 1/2
Nerea Gonzalez Ruiz
P.T./Laguntza
Oneka Txintxurreta/ Nagore Ibarra
Arrate Muñoz Portilla
Sare Hezkuntza arduraduna
Aitziber Otaola
Gorputz hezkuntza eta PREMIA
Vallejo Armenteros, Marisol
Gotputz Hezkuntza
Arriola Kareaga, Markel

HEZITZAILEAK

  • Zorrilla Riaño, Mercedes Hezkuntza Premia berezia
  • Mentxaka Elixabete Hezkuntza Premia berezia
  • Díaz Garramiola, Leire Hezkuntza Premia berezia
  • Patiño Guntín, Mª Carmen Hezkuntza Premia berezia
  • Castro Azpiri, Nerea Hezkuntza Premia Berezia
  • Garcia Iturrioz, Hodei Hezkuntza Premia Berezia

ATEZAINAK

  • Rubio Barcina, Itziar Atezaina
  • Andoni Elcano Atezaina

ZUZENDARITZA TALDEA

Zuzendaria
Longarte Fernandez, Miren Edurne
Ikasketa Burua
Gonzalez Hernandez, Yolanda
Idazkaria
Mendieta Basarrate, Amaia
Aholkularia
Sabin Sustaeta Goitia

Badakizu, Ikastetxeko Zuzendaritza Taldea zure esanetara dagoela planteatu nahi dituzun gai guztietarako. Ematen diren eskolak ez eteteko, aurretik elkarrizketarako hitzordua jartzea komeni da. Zuzendaritzaren eta Ikasketa Burutzaren jendearentzako ordutegia 9.15etik 10.15etara izango da.

Copyright © 2019 ZAMAKOLA - Juan Delmás Eskola

Nork egina: Eurohelp Consulting S.L.