Menú idiomas

CEP Zamakola - Juan Delmás LHI

Slogan

Planes de futuro...

  • Hasiera
  • : Irakasleak eta pertsonal ez irakasle

EGUTEGIA

mes anterior Urria, 2019 mes siguiente
ALASAZOSOLLI
30123456
78910111213
1415161721821920
212222232242252627
28293031123
  • 1: Gaurko eguna
  • 2: Jarduera
  • 3: Jai eguna
  • 4: Oporrak

IRAKASLEAK ETA PERTSONAL EZ IRAKASLE

Irakasleen zerrenda

HAUR HEZKUNTZA

  • Angela Sanchez 2 Urte 1
  • Julia Molpeceres 2 urte2
  • Aida Del Palacio 2 Urte 3
  • Clara Isabel Muñoz 2 Urte laguntza
  • Itziar Martinez 2 urte Hezitzailea
  • Jaione Ruiz de Loizaga 3 Urte 1
  • Alazne Ormaza 3 urte 2
  • Iratxe Garcia 3 Urte 3
  • Ana Esmeralda Ballano 4 urte 1
  • Maite Olivares 4 Urte 2
  • Irati Lizarralde 4 urte 3
  • Iratxe Barandica 5 Urte 1
  • Rosalia Rios 5 Urte 2
  • Yvonne Palacios 5 urte 3

LEHEN HEZKUNTZA

  • Gotzone Fernandez 1m1
  • Roberto Noval 1m2
  • Carmen Valiño 1m3
  • Agurtzane Apoita 2m1
  • Alaitz Urien 2m2
  • Zuriñe Zabala 2m3
  • Nieves Ondaro 3m1
  • Begoña Alday 3m2
  • Amaia Bercedo 3m3
  • Irene Olivares 4m1
  • Agurtzane Iturriaga 4m2
  • Maria Martinez 5m1
  • Beatriz Garcia 5m2
  • Esther Fernandez 5m3
  • Izaskun Erezkano 6m1
  • Amaia Zengotita-Bengoa 6m2
  • Eneko Arrien 6m3

IRAKASLE ESPEZIALISTA

MUSIKA
Ainhoa Lebrero
Jantokiko arduraduna
Amaia Garcia
HH laguntza eta HIPI
Ferrero Diez, Josune
LH laguntza
Luisma Ibarluzea
HH laguntza
Pilar Herrero
Logopeda
Alfonso Tellería, Margarita 1/2
Erlijio
Mª Teresa Vilamor Sanchez
Ingelesa
Martín Sánchez, Rosa Mª
Mª Teresa García Calvo
Maria Martinez
P.T.
Arroyo Irabien, Eva
Artiñano García, Anabel
Piarres Arregi Pikabea
Zigor Larreategi Barberia
P.T. 1/2
Nerea Gonzalez Ruiz
P.T./Laguntza
Oneka Txintxurreta/ Nagore Ibarra
Arrate Muñoz Portilla
Sare Hezkuntza arduraduna
Aitziber Otaola
Gorputz hezkuntza eta PREMIA
Vallejo Armenteros, Marisol
Gotputz Hezkuntza
Arriola Kareaga, Markel

HEZITZAILEAK

  • Zorrilla Riaño, Mercedes Hezkuntza Premia berezia
  • Mentxaka Elixabete Hezkuntza Premia berezia
  • Díaz Garramiola, Leire Hezkuntza Premia berezia
  • Patiño Guntín, Mª Carmen Hezkuntza Premia berezia
  • Castro Azpiri, Nerea Hezkuntza Premia Berezia
  • Garcia Iturrioz, Hodei Hezkuntza Premia Berezia

ATEZAINAK

  • Rubio Barcina, Itziar Atezaina
  • Andoni Elcano Atezaina

ZUZENDARITZA TALDEA

Zuzendaria
Longarte Fernandez, Miren Edurne
Ikasketa Burua
Gonzalez Hernandez, Yolanda
Idazkaria
Mendieta Basarrate, Amaia
Aholkularia
Sabin Sustaeta Goitia

Badakizu, Ikastetxeko Zuzendaritza Taldea zure esanetara dagoela planteatu nahi dituzun gai guztietarako. Ematen diren eskolak ez eteteko, aurretik elkarrizketarako hitzordua jartzea komeni da. Zuzendaritzaren eta Ikasketa Burutzaren jendearentzako ordutegia 9.15etik 10.15etara izango da.

Copyright © 2019 ZAMAKOLA - Juan Delmás Eskola

Nork egina: Eurohelp Consulting S.L.